Witamy na CS-HeadShot.pl - Z nami ustrzelisz headshota!

PARTNERZY/SPONSORZY

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poradnik LFS - Jak odblokować grę z systemem Windows 7

PORADNIK LFS - Jak odblokować grę z systemem Windows!

Myślę, że wielu osobom już pomogłem akurat tym video poradnikiem, ale dla niewiedzących - Jak odblokować grę Life For Speed na naszym komputerze z system Windows!

W załączniku zamieszczam również niezbędne do aktywacji pliki, o których mówię w wideo:

Załączone pliki
.rar   LFS Patch - Krysol.rar (Rozmiar: 84.42 KB / Pobrań: 251)
Jeśli macie pytania. Możecie zadawać je tutaj - odpowiem! :)
ej bo wszystko szło ok tylko ja mam w folderze wow6432node tylko nvidia , czym moze byc to spowodowane 
prosze o szybką odpowiedz ;)
(01-23-2018, 13:32:36 )krysol napisał(a): Jeśli macie pytania. Możecie zadawać je tutaj - odpowiem! :)

Mam 06 wersje i wszystko co trzeba robilem, co moze byc nie tak przy Komunikacie o pakiecie zbyt duzej wartosci ?
(02-06-2018, 02:38:54 )relax napisał(a): ej bo wszystko szło ok tylko ja mam w folderze wow6432node tylko nvidia , czym moze byc to spowodowane 
prosze o szybką odpowiedz ;)

Sprawdź czy w główny folder w rejestrze dobrze wchodzisz, bo w nazewnictwie są podobne a można się pomylić.
(03-31-2018, 18:28:01 )januszekkot24 napisał(a):
(01-23-2018, 13:32:36 )krysol napisał(a): Jeśli macie pytania. Możecie zadawać je tutaj - odpowiem! :)

Mam 06 wersje i wszystko co trzeba robilem, co moze byc nie tak przy Komunikacie o pakiecie zbyt duzej wartosci ?

Spróbuj zainstalować CCleanera i w nim wyszukaj opcje sobie napraw rejestr. Po tym spróbuj ponownie.
Nie zapomnij żeby wyłączyć antywirusa w trakcie odblokowywania LFS, bo będzie Ci blokował czynności wszystkie

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

3 gości